FormApps Extension

FormApps Extension

Rozšíření pro práci s elektronickými formuláři Software602 a.s.

 • FormApps Extension
 • FormApps Extension
 • FormApps Extension
 • FormApps Extension
What is FormApps Extension?
FormApps Extension is a browser plug-in designed to augment the functionality of electronic forms managed by Software602 a.s. It's automatically suggested for installation whenever you open a form that demands authorization or other advanced features. The installation process is guided, step-by-step, by a Wizard, comprising two main facets: the FormApps Extension and the FormApps Signing Extension or Software602 Signer.
Stats
Users: 200,000+
Rating: 1.62 (99)
Version: 2.13.0.35 (Last updated: 2024-04-15)
Creation date: 2017-06-14
Risk impact: High risk impact
Risk likelihood: Moderate risk likelihood
Manifest version: 3
Permissions:
 • unlimitedStorage
 • nativeMessaging
 • tabs
 • scripting
Host permissions:
 • https://*/*
Size: 13.47K
Stats date:

Chrome-Stats Rank

Other platforms

Not available on Firefox
Not available on Edge
Want to check extension ranking and stats more quickly for other Chrome extensions? Install Chrome-Stats extension to view Chrome-Stats data as you browse the Chrome Web Store.
Chrome-Stats extension
Summary

FormApps Extension je automaticky nabídnuto k instalaci do prohlížeče, pokud Vámi otevíraný formulář vyžaduje autorizaci nebo nějakou jinou rozšířenou funkcionalitu. Instaluje se krok za krokem pomocí Wizardu a skládá se ze dvou částí: rozšíření FormApps Extension a aplikace FormApps Signing Extension nebo Software602 Signer.

User reviews
User reviews summary
These summaries are automatically generated weekly using AI based on recent user reviews. Chrome Web Store does not verify user reviews, so some user reviews may be inaccurate, spammy, or outdated.
Pros
  Cons
  • Does not work on MacOS
  • Difficult to install and use
  • No certificates are displayed
  • Frequent need for reinstallation
  Most mentioned
  • Nefunguje (Does not work)
  • Nefunguje na MacOS (Does not work on MacOS)
  • Nezobrazuje to žádný certifikát (Does not display any certificates)
  Recent reviews
  Pro všechny lidičky "odpověd Software602, bohužel o5 chyba úřadu (boha i v digitální formě to prostě nefunguje): pokud chcete učinit elektronické podání (např. na portálu MPSV), musí být ověřena vaše identita. To lze buď pomocí datové schránky, nebo elektronického podpisu. Bližší informace zde : 1) Pomocí elektronického podpisu. Podmínkou je mít zakoupen a nainstalován kvalifikovaný certifikát na daném zařízení. Bez certifikátu nelze elektronicky podepisovat a ve výběrovém dialogu našeho doplňku se tedy nemůže nabídnout. V ČR jsou 3 akreditované certifikační autority (Postsignum, I.CA a eIdentity). U kterékoliv autority lze kvalifikovaný certifikát zakoupit. Dříve než na pracoviště autority půjdete, je nutno z vašeho zařízení vygenerovat žádost o kvalifikovaný certifikát. Při osobní návštěvě se ověřuje totožnost, takže je nutno mít OP + další doklad (typicky ŘP nebo pas). Bližší informace najdete přímo na stránkách vybrané autority. Rovněž si vzhledem k současné situaci nejprve ověřte, zda dané pracoviště má otevřeno. Pozn.: Jedna z možností, jak kvalifikovaný certifikát získat, je zakoupit si licenci na náš produkt Signer. Zde lze v rámci zakoupené licence získat certifikát zdarma. https://www.602.cz/signer/ 2) Pomocí datové schránky. Formulář odešlete pomocí datové schránky (pokud ji máte zřízenou). Pokud datovou schránku nemáte, zde najdete potřebné informace : https://www.datoveschranky.info/chci-datovku/zrizeni-datove-schranky/na-zadost). Signer - aplikace pro elektronický podpis s obsluhou datové schránky | Software602 a. s. Software602 je dynamická firma s důrazem na inovace. Přináší progresivní přístup při digitalizaci procesů nad daty a dokumenty v jejich celém životním cyklu www.602.cz
  by Milan Golík Milan Golík, 2020-04-02

  doesnt work
  by Horace Chuma Horace Chuma, 2024-06-06

  Nefunkční
  by Pavel T Pavel T, 2018-12-25
  View all user reviews
  Safety
  Risk impact

  FormApps Extension is risky to use as it requires a number of sensitive permissions that can potentially harm your browser and steal your data. Exercise caution when installing this extension. Review carefully before installing. We recommend that you only install FormApps Extension if you trust the publisher.

  Risk likelihood

  FormApps Extension is probably trust-worthy. Prefer other publishers if available. Exercise caution when installing this extension.

  Upgrade to see risk analysis details
  Promo images
  FormApps Extension small promo image
  Small promo image
  Similar extensions

  Here are some Chrome extensions that are similar to FormApps Extension: