ČSFD Vyhledávač

ČSFD Vyhledávač

Skvělý pomocník pro vyhledávání v Česko-Slovenské filmové databázi (csfd.cz). Filmy a seriály se zobrazují přímo v doplňku.

  • ČSFD Vyhledávač
  • ČSFD Vyhledávač
  • ČSFD Vyhledávač
What is ČSFD Vyhledávač?
ČSFD Vyhledávač is a Chrome extension that makes searching for movies and series on the Česko-Slovenská filmová databáze (csfd.cz) much easier. With just a click, you can search directly from the extension and view movie details in a handy popup window. It also allows contextual menu search and direct links to csfd.cz, imdb.com, and ulozto.cz.
Stats
Users: 345 ▼ -11
Rating: 4.33 (3)
Version: 1.0.0 (Last updated: 2016-05-26)
Creation date: 2016-05-26
Risk impact: Moderate risk impact
Risk likelihood: Low risk likelihood
Manifest version: 2
Permissions:
  • http://*/*
  • https://*/*
  • contextMenus
Size: 109.57K
Stats date:

Chrome-Stats Rank

Other platforms

Not available on Firefox
Not available on Edge
Want to check extension ranking and stats more quickly for other Chrome extensions? Install Chrome-Stats extension to view Chrome-Stats data as you browse the Chrome Web Store.
Chrome-Stats extension
Summary

ČSFD Vyhledávač velmi usnadní vyhledávání filmů nebo seriálů na Česko-Slovenské filmové databázi! Jednodušše kliknete na ikonu doplňku a můžžete přímo vyhledávat. Rovnou se zobrazí výpis filmů i s možžností zobrazení detailu přímo v popup okně a nemusíte neustále chodit na web csfd.cz. Samozřejmostí je i proklik přímo na csfd.cz na detail filmu, dále pak na imdb.com a ulozto.cz.

Dalšší vymožžeností při brouzdání internetem je vyhledávání pomocí kontextového menu. Označíte text na libovolném webu, kliknete na něj pravým tlačítkem myšši a zvolíte "Vyhledat na ČSFD.cz".

Pokud se Vám doplněk líbí, tak jej prosím sdílejte s přáteli. Díky!

Safety
Risk impact

ČSFD Vyhledávač may not be safe to use and it requires some risky permissions. Exercise caution when installing this extension. Review carefully before installing.

Risk likelihood

ČSFD Vyhledávač has earned a fairly good reputation and likely can be trusted.

Upgrade to see risk analysis details
Promo images
ČSFD Vyhledávač small promo image
Small promo image
Similar extensions

Here are some Chrome extensions that are similar to ČSFD Vyhledávač: