Mini Auto Click Plus Mini Auto Click Plus

افزونه مخصوص برای زدن سرخطی در بورس ایران "گروه نرمافزاری بورس پلاس 10"

Mini Auto Click Plus is also known as: Auto Click Plus.

Rating: 4.31 (16)
Users: 3,000+
Version: 1.0.3 (Last updated: 2020-12-29)
Size: 425.98K
Email:
Click to see
Permissions:
افزونه Mini Auto Click Plus برای تست کاربران عزیز قرار داده شده است برای خرید نسخه کامل و بدون محدودیت این افزونه میتوانید از طریق کانال ما و از طریق بخش پشتیبانی اقدام کنید.
آدرس کانال تلگرام ما 
https://t.me/BoursePlus10

با این افزونه که برای بورس ایران ساخته شده است می توانید به صورت همزمان برروی یک یا چند سهم که صف خرید دارند، عمل خرید را انجام داد و جایگاه یا رتبه بسیار خوبی را بدست آورید. 

طریقه نصب:
برای نصب کافیه برروی دکمه Add to chrome کلیک تا این افزونه برروی مرورگرتان نصب شود.حالا زمانی که وارد حساب کارگزای می شوید در پایین صفحه افزونهMini auto click plus به شما نمایش داده میشود. 

طریقه استفاده:
برای استفاده از این افزونه لازم است که در یکی از کارگزاری های آگاه یا مفید حساب بورسی داشته باشید. (نکته: در کارگزاری مفید حتما باید وارد حساب با پلتفرم آنلاین پلاس بشوید تا افزونه برای شما نمایش داده شود.)
بعد از نصب برنامه کافیه از قسمت میانی برنامه ساعت را بروی زمان مورد نظر تنظیم کنید (که در حالت پیشفرض بروی زمان ۸:۴۴:۵۹:۹۹۹ یعنی همان زمان باز شدن بازار نماد تنظیم شده است.) و فیلد کلیک و فیلد فاصله زمانی بین هر کلیک را انتخاب و تنظیم کنید۰ حالا نماد مورد نظرتان را از قسمت جستجو کارگزاری انتخاب کنید.بعد در فیلد قیمت و فیلد تعداد کارگزای مقدار مورد نظرتان رو پر کنید.حالا بروی دکمه شروع برنامه کلیک کنید و منتظر بمانید تا زمان تعیین شده با زمان جاری برابر شود.با برابر شدن زمان تعیین شده با زمان جاری، برنامه به صورت خودکار شروع به کلیک کردن می کند.
توجه:در صورتی که مقدار به درستی در فیلدهای یاد شده خالی یا به اشتباه پرشده باشد پیغامی مبنی برای اطلاع کاربر نشان داده می شود که با ورود اطلاعات صحیح آن پیغام از بین می رود. 

لطفا در بخش Reviews یا نظرات سایت، با ثبت نظر یا نتیجه کار خود به ما در بهبود و کارایی برنامه کمک کنید.با تشکر
Related extensions