ІПС ЛІГА:ЗАКОН

ІПС ЛІГА:ЗАКОН

Плагін від ЛІГА:ЗАКОН - це швидкий доступ до необхідних нормативно-правових документів з будь-якої сторінки вашого браузера.

ІПС ЛІГА:ЗАКОН promo image
What is ІПС ЛІГА:ЗАКОН?

The extension 'ІПС ЛІГА:ЗАКОН' is a convenient interface that offers a fast and precise search feature within the entire database of ЛІГА:ЗАКОН's documents. This tool allows users to view previous and future editions, connections to other documents, legal practice, and more. It also enables monitoring and tracking changes in important documents, displaying search history upon subsequent login. An indispensable tool for legal professionals, accountants, and businesses.

Merlin
Stats
Users: 1,371 ▲ 3
Rating: 4.67 (6)
Version: 1.0.5 (Last updated: 2021-02-17)
Creation date: 2020-01-31
Risk impact: Moderate risk impact
Risk likelihood: Low risk likelihood
Manifest version: 2
Permissions:
  • cookies
  • storage
  • https://ips.ligazakon.net/
  • https://api.ligazakon.net/
Size: 956.42K
Email: Click to see
Stats date:

Chrome-Stats Rank

Other platforms

Not available on Firefox
Not available on Edge
Merlin
Summary

Читаючи новини в Інтернеті, натрапили на цікавий закон чи постанову й бажаєте переглянути документ загалом, дізнатися, на які документи він посилається, як пов'язаний з іншими? А можливо, вас цікавить, якою була попередня редакція? Знайома ситуація? Тоді спеціально для вас – розширення інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН для браузера.

Відтепер переглянути необхідні нормативно-правові документи ще простіше! Установіть розширення ІПС ЛІГА:ЗАКОН у вашому браузері та здійснюйте пошук у всій базі документів системи ЛІГА:ЗАКОН. Попередні та майбутні редакції, зв’язки документа з іншими, судова практика тощо – тепер ще доступніші!

Нові надходження, правова картина дня, законодавство, ситуації для бізнесу/юриста/бухгалтера, коментарі до кодексів, типові шаблони та документи, довідкова інформація – пошук відбувається за допомогою всього одного кліка.

А крім того, переглядайте історію свого пошуку під час наступного входу та ставте важливі документи на моніторинг – система сповістить про зміни на адресу вашої електронної пошти.

Основні функції: • зручний інтерфейс ІПС ЛІГА:ЗАКОН для Chrome. Допомагає швидко знайти правову інформацію, проаналізувати її, оцінити ситуацію та ухвалити безпомилкове рішення; • швидкий пошук із можливістю вибору категорій для більш точного результату; • відображення змін у документах, поставлених на контроль; • відображення історії переглянутих документів через ІПС ЛІГА:ЗАКОН для Chrome; • доступ до найповнішого джерела систематизованої правової інформації; • авторизація в повнофункціональній web-системі ЛІГА:ЗАКОН через ІПС ЛІГА:ЗАКОН для Chrome.

User reviews
для польщователей Лиги — must have! 1. не надо постоянно логиниться и бежать на сайт 2. есть история открытых — даже запрос посылать не нужно 3. нотифит про срабатывание новых референтов, сыровато конечно пока, но уже понимаю, что в системе произошли изменения
by Kostya Kos Kostya Kos, 2020-04-13

Швидко знаходить необхідні документи, за кліком відкривається Ліга. Зручно, не потрібно переходити між вікнами для пошуку. Запам'ятовує останній пошук.
by Alena Vasileva Alena Vasileva, 2020-01-23

зручно однозначно, ліга як завжди в тренді
by Katerina Kozhoma Katerina Kozhoma, 2019-12-27
View all user reviews
Safety
Risk impact

ІПС ЛІГА:ЗАКОН may not be safe to use and it requires some risky permissions. Exercise caution when installing this extension. Review carefully before installing.

Risk likelihood

ІПС ЛІГА:ЗАКОН has earned a fairly good reputation and likely can be trusted.

Upgrade to see risk analysis details
Promo video
Screenshots
Promo images
ІПС ЛІГА:ЗАКОН small promo image
Small promo image
Similar extensions

Here are some Chrome extensions that are similar to ІПС ЛІГА:ЗАКОН: