FinStat

FinStat

Vyhľadať informácie o firme

FinStat promo image
What is FinStat?

FinStat is a Chrome extension by finstat.sk. This extension has 30 active users, a perfect 5.0 rating, and was removed from Chrome Web Store 2 years ago. The latest version, 1.1, was updated 6 years ago.

Merlin
Stats
This extension was removed from Chrome Web Store on 2022-01-22
Users: 30
Rating: 5.00 (1)
Version: 1.1 (Last updated: 2018-05-10)
Creation date: 2018-05-10
Risk impact: Moderate risk impact
Risk likelihood: High risk likelihood
Manifest version: 2
Permissions:
  • *://*/*
Size: 694.27K
Stats date:

Other platforms

Not available on Firefox
Not available on Edge
Want to check extension ranking and stats more quickly for other Chrome extensions? Install Chrome-Stats extension to view Chrome-Stats data as you browse the Chrome Web Store.
Chrome-Stats extension
Merlin
Summary

Doplnok slúži na okamžité získanie ekonomických informácií o slovenských spoločnostiach.

Od spustenia FinStatu sme spracovali množstvo dátových zdrojov, ktoré analyzujeme a pomocou ktorých skladáme obraz jednotlivých firiem. Spojením dátových zdrojov na jedno miesto, ich spracovaním a analyzovaním vyťažených dát zároveň vytvárame aj obraz celého trhu – slovenských firiem ako celku, jednotlivých odvetví aj skupín podnikateľov.

Medzi najdôležitejšie dátové zdroje ktoré spracovávame patria: Obchodný vestník, Obchodný register, Živnostnenský register, Register účtovných závierok, Register úpadcov, zoznamy dlžníkov z poisťovní, zoznamy finančnej správy a súdne rozhodnutia. Pracujeme aj s ďalšími dátovými zdrojmi, pričom ročne na FinStat pridávame 4-6 nových a v tom chceme pokračovať aj v budúcnosti.

Používanie doplnku je jednoduché a intuitívne. Pre zistenie informácii o akejkoľvek slovenskej firme stačí, aby ste kurzorom označili jej názov firmy alebo IČO, a následne klikli na ikonu s logom FinStatu na lište prehliadača.

Safety
Risk impact

FinStat may not be safe to use and it requires some risky permissions. Exercise caution when installing this extension. Review carefully before installing.

Risk likelihood

FinStat may not be trust-worthy. Avoid installing if possible unless you really trust this publisher.

Upgrade to see risk analysis details
Similar extensions

Here are some Chrome extensions that are similar to FinStat: