Chrome extension monetization
Chrome extension monetization

E Okul E Okul

E Okul giriş ekranı (öğretmen & öğrenci) tarayıcınızdan erişin. https://eokul.school/ Ayrıca Mebbis uygulaması mevcut.

Users: 225 +12
Version: 1.0 (Last updated: 2017-12-28)
Size: 51.17K
Price: Free
Share this page:
Permissions:
E Okul eklentisi ile hızlıca e okul sistemine erişi. 
https://eokul.school
 ile Milli Eğitim Bakanlığı E okul sitesine (
https://e-okul.meb.gov.tr)
 hızlıca alternatif olarak giriş yapabilirsiniz. Geleneksel Eğitim ve Çevrimiçi Öğrenmenin Avantajları 
Geleneksel eğitim sistemi ile ilgili birkaç sorun var. Öncelikle prestijli bir okula gitmek için bir dönem başına binlerce dolar ödemeniz gerekiyor. Tüm bu bütçe kesintileri, yoğun sınıflar ve ders sıkıntısı ile, tam olarak ne istediğinizi öğrenme şansına sahip olmayacaksınız.

Dünyanın dört bir yanından gelen milyonlarca öğrencinin online lisans programlarını seçmesini veya çevrimiçi bir platform aracılığıyla en az bir kolej kursunu seçmesini merak etmiyoruz. Çevrimiçi öğrenme, çağdaş eğitimde en büyük devrim olmalı. Sistemde büyük bir değişiklik yaptı ve bir şeyler öğrenmek isteyen herkes için büyük fırsatlar yarattı.

Bununla birlikte, çevrimiçi eğitim hala basmakalıplarla ilgilidir. İnsanlar genellikle online öğrencilerin geleneksel bir üniversite ya da üniversite için yeterince zeki olmadığını, tembel olduklarını ve "gerçek" derece almadıklarını düşünüyorlar. Bu iddialar, birçok insanı çevrimiçi kurslar almamak için vazgeçiriyor, bu nedenle çok miktarda para, sinir ve hayatlarını yitiren geleneksel eğitim sisteminde sıkışıyorlar.

Çevrimiçi öğrenmenin düşündüğünüzden neden daha müthiş olduğunu açıklayalım. Bu eğitim türüne karşı tutumunuzu yeniden düşünmenizi sağlayacak çevrimiçi öğrenmenin 5 avantajına sahibiz.
Related extensions