Alkapgo Logo Tasarım - Özgün Logo Tasarım

Alkapgo Logo Tasarım - Özgün Logo Tasarım

Alkapgo markanızın logo tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, web sitesi, logo ihtiyaçlarını karşılar. Sosyal medya yönetimi yapar.

  • Alkapgo Logo Tasarım - Özgün Logo Tasarım
  • Alkapgo Logo Tasarım - Özgün Logo Tasarım
Stats
This extension was removed from Chrome Web Store on 2023-06-09
Users: 21
Version: 0.0.1 (Last updated: 2020-02-14)
Creation date: 2020-02-14
Risk impact: Very low risk impact
Risk likelihood: High risk likelihood
Manifest version: 2
Size: 41.64K
Stats date:

Other platforms

Not available on Firefox
Not available on Edge
Want to check extension ranking and stats more quickly for other Chrome extensions? Install Chrome-Stats extension to view Chrome-Stats data as you browse the Chrome Web Store.
Chrome-Stats extension
Summary

Alkapgo Logo Tasarımı; işletmelerin kuruluşundan itibaren faaliyetlerini temsil eden, pazarlama kanallarında firmanın reklam yüzü olan bir iletişim aracıdır. Alkapgo olarak sizi rakiplerinizden ayıran ve hedef kitlenizin marka seçiciliğini olumlu yönde etkileyen logo ihtiyaçlarınıza çözüm sağlıyoruz.

Logo Tasarım hizmeti verirken; firmanızın hizmet alanlarına, temel değerlerinize, amaç ve hedeflerinize bağlı olarak hikayelendiriyoruz. Firmalardan aldığımız bilgiler doğrultusunda en uygun renk seçenekleriyle alternatif logo tasarım önerilerimizi sunuyoruz. Logonuzun ifade ettiği değerleri müşterilerinize aktarabilmeniz için gerekli tüm detayları çalışarak sizlere sunuyoruz.

Kurumsal kimlik oluşturmanın ilk adımı olan logo tasarımını, diğer iletişim araçlarınızla uyum içerisinde olacak şekilde hazırlıyoruz. Tabela uygulamaları, dijital mecralara uygun format çeşitleri, işletme içi dizayn ve müşteri iletişiminde logonuzu öne çıkararak markanın akılda kalıcılığını sağlayan bütünleşik hizmet sunuyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Müşterilerimizden marka ve sektörle ilgili detaylı bilgileri alıyoruz. Sektörü ve benzer markaları araştırarak müşteriyi daha iyi tanıyoruz. Logo tasarım için eskiz çalışmaları yapıyoruz. Eskizlerden yola çıkarak logoyu dijital ortamda alternatifleriyle çalışıyoruz. Müşteri talepleri doğrultusunda doğru tipografi ve renk kullanımını belirliyoruz. Çalıştığımız alternatif logoların hikayelerini oluşturarak sunum hazırlıyoruz.

See more
Safety
Risk impact

Alkapgo Logo Tasarım - Özgün Logo Tasarım is safe to use. It does not request any sensitive permissions.

Risk likelihood

Alkapgo Logo Tasarım - Özgün Logo Tasarım may not be trust-worthy. Avoid installing if possible unless you really trust this publisher.

Upgrade to see risk analysis details
Promo images
Alkapgo Logo Tasarım - Özgün Logo Tasarım   marquee promo image
Marquee promo image
Alkapgo Logo Tasarım - Özgün Logo Tasarım   small promo image
Small promo image
Similar extensions

Here are some Chrome extensions that are similar to Alkapgo Logo Tasarım - Özgün Logo Tasarım :